XVIII KrakInO integracyjne

XVIII KrakInO plakatA3.jpg

Tym razem będzie inaczej! Żeby nie było po nocy, żeby nie było w mieście, przenosimy się do prawdziwego lasu i zapraszamy Was na dzienną, sobotnią imprezę integracyjną. Prócz klasycznego InO w naszym akinowym wydaniu będzie jeszcze coś! Będziemy się integrować. Dlatego wraz ze Studenckim Kołem przewodników Górskich w Krakowie wsparci przez nasz Oddział Akademicki PTTK w Krakowie zapraszamy Was na imprezę Integracyjną!
Będzie InO, będzie ognisko, będzie spacero-gra przewodnicka! Będzie się można więcej o nas – o AKINO dowiedzieć, a także o tym co to jest SKPG, po co są przewodnicy górscy, jak to jest być takim przewodnikiem i jak można takim delikwentem w czerwonym zostać. Szczegółowy program imprezy wkrótce…
Będzie kupa śmiechu! Będzie fajnie! Przybywajcie!

Program imprezy
9:45-10:30 praca sekretariatu
10:30 uroczyste otwarcie imprezy, odprawa techniczna
11:00 start etapu InO
14:00 start przewodnickiej gry leśnej
16:00 start sztafety „integracyjnej”

Cały czas grill – zapewniamy wkład do grilla – kiełbaskę i chleb 🙂

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA IMPREZY!

Widzimy się w sobotę 28 października w Lesie Tynieckim!
Zaczynamy tym razem rano o 10.30!

REGULAMIN 
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 
WYDARZENIE na FB 
LISTA STARTOWA 

BAZA
Obiekt KS Tyniec Kraków, ul. Juranda ze Spychowa 20, Tyniec (koło kamieniołomu)
zobacz na mapie

Przewodnicka Gra Leśna
O co chodzi? Po zakończeniu Imprezy na Orientację zapraszamy was na przewodnicką grę leśną. Wcielicie się w przewodników, którzy chcą dotrzeć na swoją bazę namiotową – Gorc, Lubań bądź Radocynę. Oczywiście – droga nie będzie prosta – czekają was na trasie różne przygody, ale na pewno zdążycie dotrzeć na bazowe ognisko…

Sztafeta Integracyjna
To nowość na naszych imprezach! o co chodzi? 😀
Zespoły składają się z dwóch osób. Celem zespołu jest pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie z jak najmniejszą ilością błędów. Każdy zespół wybiera, która osoba pokonuję trasę jako pierwsza. Przed wyruszeniem na trasę i otrzymaniem mapy oraz karty startowej należy spożyć 0,5 l piwa. Następnie udać się na trasę potwierdzić 2 PK i wrócić do strefy zmian. Tam następuje przekazanie karty startowej. W tym momencie druga osoba może zacząć pić piwo i wyruszyć na trasę po jego wypiciu. Sekwencja powtarzana jest łącznie trzy razy (1,5 l piwa). Czas zespołu liczony jest od otworzenia piwa do powrotu uczestnika z ostatniej zmiany. W związku z tym bardzo serdecznie polecamy przyjazd komunikacją publiczną 😉 Ale w drodze wyjątku (dla nieletnich i kierowców) będzie możliwość zamiany piwa na inny gazowany napój! Każdy będzie mógł wziąć udział!

Po zawodach

PROTOKÓŁ I WYNIKI
ZDJĘCIA Z IMPREZY
MAPY

Uwaga! Uwaga! Ogłoszenia dwa! Nagrody i napoje!
Znane już są wyniki XVIII KrkaInO, a na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają nagrody i dyplomy! W sobotę nie było warunków na oficjalne podsumowanie, zatem zapraszamy po odbiór trofeów i fanfary na XIX KrakInO, które odbędzie się 23 listopada.
A wszystkich tych, którzy zapłacili za udział w Sztafecie Integracyjnej, a nie wzięli w niej udziału, zapraszamy po odbiór należnych napojów 🙂 Również na kolejnej naszej imprezie.

Reklama