XIX KrakInO

XIX KrakInO plakat MON aktu.jpg

Będzie się działo! Będzie świeża krew! Ale nie bójcie się – nie Wasza… Zapraszamy na kra… kra…. kra… KrakInO! Będzie ciemno, mrocznie i strasznie, jak to w listopadzie. Dreszczyk inowych emocji nie będzie Was opuszczał do ostatniego punktu kontrolnego, a upiory, strzygi i wampiry będą się czaić za każdym drzewem. Ale nic to! Strach ma wielkie oczy, a Wy bądźcie dzielni i odważni, zabierzcie do kompletu z kompasem, osinowy kołek,  no i przybywajcie!

Widzimy się w czwartek 30 listopada na Kurdwanowie!
Zaczynamy jak zawsze o 18.00!

Oddaj swoją świeżą krew!
Świeża krew to nie tylko strachy na lachy. Przy okazji tego KrakInO chcielibyśmy Was zachęcić do krwiodawstwa, bo nasza świeża krew może się komuś bardzo przydać! Wszystkie szczegóły gdzie, jak i kto może oddać krew znajdziecie na stronie: Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.
Informacje na ten temat będziemy też wrzucać w wydarzeniu na FB oraz postaramy się aby były również dostępne na zawodach. 

W związku z tym Honorowi Dawcy Krwi startują za darmo!
A osoby, które oddały krew w ostatnich trzech miesiącach (wrzesień, październik, listopad) otrzymują bonus czasowy: +5 minut do podstawowego czasu!
Prosimy to zgłaszać przy odbiorze karty startowej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN 
LISTA STARTOWA

BAZA:
Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Bujaka 15
zobacz na mapie

Po zawodach

PROTOKÓŁ I WYNIKI
MAPY
ZDJĘCIA

 

logo MON dofin