II Myślenickie MnO PP

Mysl MnO 2019.jpg
Piękna wiosna w górach zaczynie się za chwilę! Idealnie! Ostatnio widzieliśmy się w Myślenicach jesienią, teraz zobaczycie, jak Beskid Średni wygląda wiosną! Pięknie po prostu! Tak właśnie będzie na II Myślenickich Marszach na Orientację! Zapraszamy serdecznie na II rundę Pucharu Polski w MnO 2019. Teren ciekawy, górski, ale niezbyt górski. Trzy etapy – dwa dzienne, jedne nocny! Kategorie dla każdego – od przyjemnego TP, do mistrzowskiego TZ. Atrakcje dodatkowe też pewnie się pojawią. Zapraszamy! Przybywajcie do Myślenic w Beskid Średni!
Widzimy się w Myślenicach 12 kwietnia!
 
Można wziąć udział w kawałku imprezy!

Można wziąć udział w etapach dziennych albo etapie nocnym. Etapy dzienne są jeden po drugim, więc koniecznie trzeba wystartować w obu. Opłaty wyglądają wtedy tak: 10 zł za etap, 20 zł obiad, 15 zł nocleg – płatne gotówką w bazie zawodów. Na pojedyncze etapy też proszę zapisywać się przez formularz zaznaczając ten fakt w formularzu

Szczegółowe informacje poniżej:

KOMUNIKAT TECHNICZNY 

REGULAMIN 

PROGRAM 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ZAPISY ZAKOŃCZONE

(w razie chęci zapisania się po terminie zgłoszeń prosimy o kontakt mailowy – akino.krakow@gmail.com)

LISTA ZGŁOSZONYCH

WYDARZENIE NA FB

BAZA

Szkoła Podstawowa nr 6 na Chełmie, Myślenice,
Po zjechaniu z Zakopianki należy się kierować na Zarabie, a potem za drogowskazami na stację narciarką. Osoby, które będą dojeżdżać do Myślenic busem, prosimy o kontakt mailowy: akino.krakow@gmail.com – znana niektórym InO-Zofija-Travel zapewni transport do bazy.

UWAGA! PARKOWANIE! WAŻNE!

Sprawa pozostawienia samochodu w okolicach bazy naszych zawodów jest nie najprostsza, w związku z tym prosimy, aby zastosować się do poniższych zasad:
1. OSOBY NOCUJĄCE w szkole mogą wyjechać na Chełm pod szkołę, w której jest baza, ale nie ma parkingu bezpośrednio przy szkole. Ilość miejsc w okolicy jest mocno ograniczona. Wygodnie zaparkować można na dużym parkingu przy stacji narciarskiej, zaznaczonym na mapie. Jeśli ktoś wybierze taką opcje, prosimy o informację SMS-em 506790072 – zapewniamy transport na górę w piątek wieczorem.
2. OSOBY NIEnocujące proszone są o NIE wjeżdżanie na górę i pozostawienie auta na wskazanym parkingu. W godzinach 8.00-8.40 w sobotę InO-Zofija-Travel i Spółka będzie wozić wszystkich do bazy.

DOJAZD i PARKING – patrz mapa

TRInO – do pobrania TRInO Myślenickie (to samo, co było na I Myślenickich MnO)

Reklama