XLI KrakInO

XLI KrakInO plakat2.jpg

Witamy w Nowym Roku! Nowe pomysły! Nowa energia! Nowe postawienia noworoczne… Pełni zapału na nowo, po raz kolejny odmieniamy swoje życia, hahaha! Karnet na siłownie już kupiony? Hahaha, ile razy wykorzystany? Jak tam regularność, siła woli i dobre nawyki? Już są? Czy jesteście dumni ze swoich pierwszych dni stycznia, zupełnie nowej odmiany siebie? No dobra, pewnie będzie jak zwykle i wszelkie chęci spektakularnych, życiowych zmian skończą się po dwóch tygodniach… Choć oczywiście życzymy pozytywnego nastawienia, wytrwałości i samych zmian na lepsze!
My się nie zmieniamy specjalnie, ale postanawiamy dalej złośliwie Was gubić w terenie przy użyciu szczątek mapy! Obiecujemy! Będziemy w tym postanowieniu konsekwentni!

Widzimy się w czwartek 16 stycznia na osiedlu Tysiąclecia i Oświecenia. Zaczynamy jak zawsze o 18.00!

WAŻNE!
Niestety ze względu na różnie czynniki, te mniej sprzyjające naszej radosnej działalności, od nowego roku podnosimy wpisowe na KrakInO. Jest nam smutno, ale mamy nadzieję, że Was to w zupełności nie zniechęci! Teraz start będzie za dychę (10 pln), dzieciaki walczą dalej za piątala (5 pln)!  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN
LISTA STARTOWA
WYDARZENIE NA FB

BAZA
Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej, osiedle Tysiąclecia 57, zobacz na mapie

Po zawodach

PROTOKÓŁ I WYNIKI
MAPY
ZDJĘCIA Z IMPREZY