XLVI KrakInO

XLVI KrakInO plakat2

Wszystko może być… Wszystko jest inaczej w tym sezonie, więc wpasowujemy się w trendy, nadrabiamy zaległości i robimy KrakInO w wakacje! Widzimy się w, miejmy nadzieję, słoneczne, lipcowe popołudnie w mydlnicko-bronowickich krzakach. Oprócz dobrej zabawy, przysłużymy się również przyrodzie i posprzątamy okolicę!
Ostatnio modna zrobiła się inicjatywa trash-run, czyli bieganie i zbieranie śmieci w swojej okolicy. No to proponujemy Wam trash-InO! Zrobimy coś dobrego dla świata przy okazji zabawy z mapą! Posprzątamy na mapie i w terenie!

Na starcie będzie można pobrać worek na śmieci i rękawiczki. Każda drużyna, która przyniesie z trasy worek pełen śmieci, dostanie +5 minut do czasu podstawowego! A wokół będzie czyściej! Przypomnijcie sobie zasady segregacji śmieci w Krakowie!

Widzimy się 23 lipca przy forcie Mydlniki. Minuta zero o 18.15!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN
LISTA STARTOWA
WYDARZENIE NA FB
ZASADY I WYPEŁNIANIE KARTY STARTOWEJ

BAZA
Baza będzie przy samym forcie Mydlniki, 50°05’05.5″N 19°51’43.2″E, zobacz na mapie

Jeśli ktoś dojeżdża autem, najlepiej zaparkować w okolicy stacji Mydlniki lub wzdłuż ul. Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego – na googlemaps są tam wykopki, ale jest już przejezdna od ul. Zielony Most do ul. Majora Łupaszki.

Po zawodach

PROTOKÓŁ I WYNIKI
MAPY
ZDJĘCIA Z IMPREZY

Tyyyyyleee worków śmieci (i to już po kompresji) zebraliście podczas KrakInO!!! Jesteście fantastyczni! Dziękujemy za zaangażowanie w akcję! Okolica odrobinę posprzątana, choć to niestety kropla w morzu śmieci…

IMG_3249

Reklama