Myślenicki Orienteering

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni przełożyć najbliższy etap Myślenickiego Orienteeringu z 16 stycznia na 13 lutego. Jak wiecie zawsze staramy się wyszukiwać rozwiązania prawne, które pozwolą nam zorganizować imprezę w zaplanowanym wcześniej terminie. Niestety aktualne rozporządzenie (§ 28. pkt. 11 „11. Do odwołania zakazuje się organizowania innych niż określone w ust. 1 zgromadzeń, w tym imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju”) uniemożliwia nam organizację tej imprezy w sposób legalny, nawet z zachowaniem reżimu sanitarnego (który jak wiecie jest tu zawsze na wysokim poziomie). W związku z tym, że nie wiemy, jaki będzie stan prawny po 17 stycznia, podjęliśmy decyzję, że zobaczymy się z Wami dopiero za miesiąc. Formularz pozostaje aktywny, a Wasze dotychczasowe zgłoszenia zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

Zapraszamy na cykl imprez na orientację dofinansowany ze środków Fundacji ORLEN! Na drugie zmagania z mapą i kompasem zapraszamy już 13 lutego do parku Jordana w Myślenicach! Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych! Zbierzcie ekipę i spędźcie trochę czasu w terenie!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować do 9 lutego przez formularz  
Regulamin imprezy  
Wydarzenie na FB

Zdjęcia z pierwszego etapu imprezy

Dzięki dofinansowaniu z programu Orlen – Moje miejsce na Ziemi wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich mieszkańców Powiatu Myślenickiego!

Na kolejną imprezę cyklu zapraszamy wszystkich chętnych (już w „cywilizowanych” godzinach popołudniowych): etap III – kwiecień 2021