Działamy razem dla Ukrainy!

Aktualizacja:

Jesteście przewspaniali! Na LXIII KrakInO uzbieraliśmy 1055,00 pln! To znacznie więcej niż tylko wpisowe! Dziękujemy Wam bardzo, bardzo za takie niesamowite wsparcie! Cała kwota powędruje na potrzeby ukraińskich uchodźców!

—-

Wraz ze Studenckim Kołem Przewodników Górskich w Krakowie oraz Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich łączymy siły w pomocy dla Ukrainy! Wspólnie organizujemy zbiórkę na transport autokarowy dla uchodźców!

Nasz kolega, przewodnik SKPG Maciej Oszal jest kierowcą autobusu i kursuje między Lwowem i Krakowem wożąc osoby uciekające przed wojną. Maciek wraz z swoją żoną Olgą zorganizowali już kilkanaście kursów. Pracują za darmo, poświęcając swój czas i energię.

Ze względów finansowych nie są w stanie organizować kolejnych kursów. Jeden przejazd kosztuje około 4,500zł (wynajem autokaru + paliwo). Mocno wierzymy, że razem uda nam się zebrać potrzebną kwotę i w bezpieczny sposób przywieźć kolejne osoby uciekające przed wojną do Polski. Jeśli uda nam się zebrać więcej – zakupimy produkty pierwszej potrzeby. Wszystkie pieniądze przekażemy na pomoc uchodźcom!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej zbiórki, która trwa do przyszłego piątku, tj. 18.03.2022. Liczy się każda złotówka, za którą już teraz, z całego serca dziękujemy!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/gkw7d8

Reklama